Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ruské zbraně

23. 2. 2007

Tokarev TT30 

Známá pistolka sovětské výroby. K pistolím toho nemám co napsat, Tokarev je to samé jako Colt.45 akorát má o jeden náboj víc, čili má osmiranný zásobník.

Obrazek


Mosin Nagant

Je to nejpřesnější puška bez zaměřovače, jakou ve hře najdete. Trefíte s ní naprosto všechno i na obrovské vzdálenosti na které by jste si troufli snad jen se sniperkou. Další výhodou Mosinu je neuvěřitelná síla, jedna rána = většinou jeden mrtvý (alespoň při hře na síti). Puška je stavěna na dálky a proto když vás nepřítel zastihne z malé vzdálenosti, radši si berte i pistoli Tokarev TT30, skterým máte větší šanci úspěchu na blízku, samozřejmě pokud máte mrštnou a přesnou mušku tak ho skolíte i s Mosinem. Co dodat prostě super puška.

Obrazek


Mosin Nagant scoped

Jako jediná zbraň je trochu maskovaná šedým hadrem, který kryje hlaveň a optiku pušky, i když to moc nepomáhá, ale snaha autorů o realistiku se chválí. Viděli jste film „Nepřítel před branami“? Ano je to ona, ostřelovačka Vasiliho ZajcevaJ Optika se skládá z čáry, která má na konci šipku. Hrotem šipky se střílí to je jasné. Také jde vidět, že si autoři hry dali záležet, že když míříte optikou, tak po okrajích je napadaný sníh, jako by jste trávili několik hodin připláclí k zemi a přitom vám sníh napadal na puškohled. Je to asi graficky nejpropracovanější zbraň v CoD2.

ObrazekStát: Rusko
Délka zbraně: 123 cm
Délka hlavně: 72,9 cm
Váha zbraně s optickým zaměřovačem 3,5xPU: 4,0 kg
Efektivní dostřel: cca 1000 m
Maximální dostřel: cca 2000 m
Ráže: 7,62mm
Kapacita nábojové schránky: 5 nábojů
Úsťová rychlost: 865 m/s


Tokarev SVT40 

Velice podobná německému Gewehru třiačtyřicítce, ale SVT40 se dá lépe využít, ale znova opakuji jako u Gewehra, do velkých bitek na blízku se sní nevrhejte, ovšem ve hře pro více hráčů na mapách Stalingrad, Leningrad a Moskvě zalezlí někde vdomech, kde střílíte na vzdáleného nepřítele se vám tahle věcička vybarví v celkem dobrém světle.

Obrazek


PPSh 

"Špagin" to je odborný název pro tuto zbraň. Obrovský kulatý zásobník na 71 nábojů a s extrémně velkou kadencí činí tento samopal společně s Thompsonem nejlepší zbraně na krátké vzdálenosti. Zatímco Thompson musí pořád nabíjet, PPSh pokud máte plný zásobník, tak v pohodě vyvraždí půlku německé jednotky tak rychle, že si ani nestačí všimnout odkud to lítá. Přebíjení zásobníku trvá jen malou chvilku a zase máte nabito 71 ran. Super boj na blízku ji kazí přesnost na dálku - mizerná. Radši se k nepříteli dostaňte blíž, než aby jste spustili předčasnou palbu, stejnak trefíte kulový a pro nepřítele budete snadná kořist.

ObrazekStát: Rusko
Délka: 808 mm
Dílka hlavně: 265 mm
Hmotnost: 5,400 kg (s bubnovým zásobníkem)
Hmotnost plného zásobníku(bubnový): 1,840 kg
Hmotnost plného zásobníku(tyčový): 0,680 kg
Efektivní dostřel: cca 300 m
Maximální dostřel: cca 750 m
Kadence: cca 900 ran/minutu
Ráže: 7,62 mm (také 7,63 mm Mauser)
Kapacita zásobníku: 71 nebo 34 nábojů
Úsťová rychlost: 430 m/s


PPS42

"Sudajev" je další novinkou, kterou v Call of Duty 2 najdete, vpředchozích dílech totiž nebyla. Výborná zbraň, trošku kope, ale to vůbec nevadí. PPS42 mám radši než PPSh, sice nemá takovou kadenci, ale alespoň má čtyřicetdvojka přesnější mušku a pětatřiceti nábojový zásobník také není kzahození, ale zase se do něho shání hůř munice než do PPSh. Záleží na vás, čemu dáte přednost.

Obrazek


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář